Nasz zespół

Thai Organic Warszawa Mokotów

TINI


To nasza masażystka prosto z Bali. Tini jest bardzo otwartą osobą, która stara się nauczyć polskiego. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych oraz mocniejszych typu lomi lomi czy sportowy. Wychodzi z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób a terapię jak i siłę wykorzystaną przy masażu należy dobrać indywidualnie.

EMIK

Przyjechała do Nas z Bali, gdzie uczyła się masażu w szkole masażu. Prywatnie żona i mama wesołego chłopca. Emik zdaje sobie sprawę z tego że w tym zabieganym życiu nie mamy czasu aby zadbać o siebie samych. Podkreśla jednak, że masaż jest niezbędny do redukcji stresu i dbania o zdrowy wygląd, a szczęście przychodzi po relaksującym i zdrowym masażu :) 

DESAK


Desak dołączyła do naszego zespołu w grudniu 2022. Jest profesjonalną terapeutką z certyfikatem masażystki. Ta dziewczyna ma niesamowitą siłę, więc jeśli poszukujecie energicznego masażu to doskonale trafiliście. Desak ma duże doświadczenie w pracy z klientem, ponieważ była przez wiele lat w Turcji pracując w najlepszych kurortach.

ASTI


Młoda, filigranowa ale pełna sił i energii masażystka, która często zaskakuje swoich klientów silnymi i mocnymi masażami. Jak ktoś raz skorzysta z jej usług, już nie chce zmieniać terapeutki i zawsze odwdzięcza się jej uśmiechem. 

Thai Organic Cybernetyki

ASIH


W każdy wykonywany masaż wkłada całe swoje serce.Specjalizuje się w masażu Balijskim Klasycznym.
Prywatnie lubi śpiewać i podróżować

WINDA


Uwielbia swoją pracę, bo może poznawać ciekawych ludzi. Zawsze uśmiechnięta. Jej ulubionym typem masażu jest masaż Ajurwedyjski. W wolnych chwilach lubi zwiedzać świat. Uwielbia tworzyć dobrą aurę i atmosferę w salonie.

AYU


Profesjonalistka z Bali.  Jest osobą o niezwykłym ciepłe, zawsze opiekuńcza. Optymistka która chętnie przeszłaby przez życie tanecznym krokiem. Jej specjalizacją jest refleksologia stóp oraz masaż tajski - poprzez wieloletnie doświadczenie skutecznie rozwiązuje najtrudniejsze problemy bólowe i niweluje napięcia.