Nasz zespół

TINI


To nasza masażystka prosto z Bali. Tini jest bardzo otwartą osobą, która stara się nauczyć polskiego. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych oraz mocniejszych typu lomi lomi czy sportowy. Wychodzi z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób a terapię jak i siłę wykorzystaną przy masażu należy dobrać indywidualnie.

ASIH


Asih to optymistka z Bali. Jest profesjonalną terapeutką z certyfikatem masażystki. Ta dziewczyna ma niesamowitą siłę, więc jeśli poszukujecie energicznego masażu to doskonale trafiliście. Asih jest ciepłą osobą która dba o klienta i umie dostosować siłę masażu do indywidualnych potrzeb

EMIK


Przyjechała do Nas z Bali, gdzie uczyła się masażu w szkole masażu. Prywatnie żona i mama wesołego chłopca. Emik zdaje sobie sprawę z tego że w tym zabieganym życiu nie mamy czasu aby zadbać o siebie samych. Podkreśla jednak, że masaż jest niezbędny do redukcji stresu i dbania o zdrowy wygląd, a szczęście przychodzi po relaksującym i zdrowym masażu :) 

DESAK


Desak dołączyła do naszego zespołu w grudniu 2022. Jest profesjonalną terapeutką z certyfikatem masażystki. Ta dziewczyna ma niesamowitą siłę, więc jeśli poszukujecie energicznego masażu to doskonale trafiliście. Desak ma duże doświadczenie w pracy z klientem, ponieważ była przez wiele lat w Turcji pracując w najlepszych kurortach.